BRANŻE

Firma Braun Intralogistics jest wiodącym producentem koszy logistycznych w kraju i Europie. Współpracujemy z największymi firmami logistycznymi. Świadczymy kompleksowe usługi – projektowanie, produkcja, montaż i serwis naszych koszy i wózków.

Branża transportowa

r

Wózki specjalnego przeznaczenia

Firmy kurierskie

Supermarkety

Sprzedaż online / wysyłkowa

Przemysł

Branża transportowa

Kosze transportowe/logistyczne ułatwiają przewożenie produktów na samochodach ciężarowych. Ich wielkim atutem jest odporność i długa trwałość, w przeciwieństwie do standardowych palet.

Firmy kurierskie

W naszej ofercie posiadamy wózki transportowe zaprojektowane dla firm kurierskich. Wyposażone w kółka i hamulce doskonale sprawdzą się w transporcie paczek.

Wózki specjanego przeznaczenia

Wychodząc na przeciw wszystkim branżom stworzyliśmy wózki i kosze transportowe do przewożenia elementów o różnych rozmiarach i kształtach.

Supermarkety

Wychodząc na przeciw branży spożywczej, zaprojektowaliśmy wózki, kótre mogą być stosowane do przewożenia żywności. Ich wykonanie ze stali galwanizowanej sprawia, że żywność w nich przewożona jest całkowicie bezpieczna.

Sprzedaż online, wysyłkowa

Sprzedaż w sieci od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem i z roku na rok jeszcze bardziej umacnia się na swojej pozycji. Dla tego postanowiliśmy zaprojektować wózki dla tej gałęzi handlu.

Przemysł

Przemysł to jedna z najwiekszych gałęzi gospodarki. Dzięki rozwiązaniom dostosowanym do potrzeb klienta, jesteśmy w stanie wykonać systemy koszowe i napaletowe na zamówienie.